Náš profesionálny servis pre teba!

Náš profesionálny servis pre teba!

V tejto časti blogu si povieme pár informácií ako funguje náš tím ľudí. Keď sme začínali, bolo to iba o jednom človeku, ktorý musel zvládať všetky povinnosti ako napríklad: pracovné cesty, marketing, riešenie zmlúv a mnoho ďalšieho. Príjemné spomienky, spomíname si na našu prvú pracovnú cestu z Viedni do Toronta (Kanada), prišli sme na letisko, dozvedeli sme sa, že nemáme víza a že prestupujeme až 4 krát, celkom šok… Zvládli sme to, ako náhle sme dorazili konečne do Toronta, po dvoch dňoch namáhavého cestovania, nám samozrejme neprišla batožina a dokonca zabudli ešte po nás aj prísť, ale ako sa povie, všetko zlé je na niečo dobré a ono sa to naozaj obrátilo na to dobré :). V Kanade či v USA sme strávili dokopy 3 roky, takže poznáme detailne o čom to všetko je a ako to tam funguje.

Takže reálne skúsenosti naozaj máme a to je dosť dôležité, staráme sa o celý proces pre hráča od letenky, poradenstva až po ubytovanie, hráč ma jedinú povinnosť a to je pobaliť sa a ísť do zámoria. V neposlednom rade, ponúkame bezplatné poradenstvo či pre rodičov alebo pre hráčov, mnohokrát sme pomohli rodičom správne sa rozhodnúť akým smerom by sa mala uberať kariéra hráča. Naše poradenstvo ponúkame nonstop pre našich hráčov a klientov, na pohode hráčov nám skutočne záleží. Pravidelne realizujeme pracovné cesty do Kanady či USA. Snažíme sa navštíviť každého hráča aspoň raz za sezónu, hráčovi to padne príjemne a my skutočne vidíme situáciu, ktorú následne po pracovnej ceste hodnotíme s rodičmi hráčov. Témou pracovných ciest je aj návšteva tímov a univerzít pre hráčov.

Na profesionalite a kvalite nám skutočne záleží, náš tím tvorí: hlavný manažér, ktorého povinnosťou je sa postarať o celý proces a o udržiavanie kontaktu s tímom a hráčom. Kondičný tréner, ktorý je počas sezóny na Slovensku a s hráčmi komunikuje pomocou internetu, využívame ho predovšetkým, keď hráč potrebuje poradenstvo ohľadom suchej prípravy. Kondičný tréner sa stará aj o jedálničiek hráčov a v neposlednom rade aj o rekonvalestenciu hráčov po zraneniach. Dôležitou časťou v našom tíme je aj mentálny kouč, ktorý je skutočne dôležitý článok, mnoho hráčov cestuje prvý krát do sveta a je to výzva, ísť do krajiny kde je úplné iný systém, jazyk a zvyky. Mentálneho kouča využívame aj v prípave na zápasy ale aj v krízových obdobiach u hráčov.

Záleží nám aj na transparentnosti a to je naša priorita. Niektoré organizácie alebo jednotlivci, vykonávajú podobné služby na čierno, ale to je každého osobná vec, nikoho nechceme súdiť. Nám však záleží na serióznosti, všetky kroky prehodnocujeme s naším tímom, nakoľko pôsobíme na trhu ako firma, veľakrát používame na poradenstvo aj služby účtovníčky, ktorá sa stará o chod financií vo firme. Snažíme sa fungovať ako profesionálna agentúra po každej stránke, chceme aby sa každý náš klient cítil výborne, keď spolupracuje s nami. S hráčmi pravidelne komunikujeme aspoň 1x za týždeň, chceme poznať pocity hráčov.

Našou novinkou pre rok 2017 je nová spolupráca pre Českú republiku, ako ste si všimli organizujeme hokejový kemp, ktorý sa bude konať v Pardubiciach v termíne 28. - 30.4. 2017. Aktívne sa venujeme aj českému hokejovému trhu, vybudovali sme tu tím trénerov, ktorý pravidelne sledujú potencionálních hráčov pre našu agentúru.

Team #hokejvkanade