Vezmeme TĚ do zámoří

Naším posláním je vyhledávání mladých talentů na Slovensku a jejich příprava na účinkování v juniorských kanadských a amerických hokejových ligách. Poskytujeme profesionální servis pro zájemce ale i pro desítky naše klienty, kteří již aktivně a úspěšně působí v zámoří. Kvalitu naší práce garantuje hlavní agent Tomáš Gbúr, který několik sezón působil za mořem a v současnosti je jmenován managementem kanadské juniorské ligy za hlavního skauta pro Slovensko

Reálné zkušenosti

Profesionální servis

Celkový servis pro hráče

Nonstop duševní poradenství

Nonstop sportovní poradenství

Maximální transparentnost

Poradenství pro rodiče

Kondičné tréninky

TVŮJ ŽIVOT PO PŘÍJEZDU do zámoří

Promo video

Chceš vědět, jak to celé začalo a samozřejmě i názory některých rodičů hráčů? Tak pak si určitě koukni naše jedinečné PROMO video, které zahrnuje i skvělé záběry z hokejové sezóny v Kanadě či USA

Nejnovější Blogy

NÁŠ PROFESIONÁLNY SERVIS PRE TEBA!

NÁŠ PROFESIONÁLNY SERVIS PRE TEBA!

V tejto časti blogu si povieme pár informácií ako funguje náš tím ľudí. Keď sme začínali, bolo to iba o jednom človeku, ktorý musel zvládať všetky povinnosti ako napríklad: pracovné cesty, marketing, riešenie zmlúv a mnoho ďalšieho...

Viac...
WEEKEND TRYOUTS CAMPS

WEEKEND TRYOUTS CAMPS - NAŠE HOKEJOVÉ KEMPY / VÝBERY/

V tejto časti blogu si povieme pár informácií o tom ako tvoríme naše kempy / tryouty. Nedávno sme predstavili sériu naších kempov, ktoré budú prebiehať na Slovensku a v Českej republike. Snažíme sa robiť kempy iným spôsobom ako ostatné firmy/agentúry.

Viac...
TRÉNINGOVÝ PROCES V ZÁMORÍ

TRÉNINGOVÝ PROCES V ZÁMORÍ

V tejto časti blogu si povieme niečo o tréningovom procese v Kanade či USA. Tréningový proces v zámorí je odlišný s porovnaním tréningov v Európe. Napríklad Kanaďania, venujú rovnaký čas suchej príprave cez sezónu ako ľadovej príprave. V praxi to znamená, že v zámorí budeš mať veľa suchých tréningov, ale nemusíš sa bať, nie také ktoré ťa zničia ( len občas :) ).

Viac...

Spolupracujeme s ligami

Hokejsocial

instagram

Reference

"Ahoj Hokej v Kanade, chcem Vám poďakovať za skvelú sezónu. Čo sa mi na Vás páčilo bolo to, že to čo ste povedali ste aj do bodky splnili a keď sa niečo nepodarilo, snažili ste sa to vynahradiť. Sezóna v Kanade mi dala naozaj veľa skúsenností, v prvom rade som sa naučil anglický jazyk, čo je veľmi dôležite v dnešnom svete. Zažil som Kanadskú zimu a je to naozaj zážitok, spoznal som mnoho kamarátov a spoluhráčov s ktorými som doteraz v kontakte. Kanada ma naozaj zmenila, bola to pre mňa veľká skúsennosť a už teraz sa tam chcem znova vrátiť, prišiel som do styku s NHL trénermi, čo je zážitok pre hráča zo Slovenska. Čo sa týka ligy je na dobrej úrovni, prirovnal by som to ku Slovenskej extralige juniorov alebo 1. lige mužov na Slovensku. Ako hráč mám teraz viac možností, ako keď som pôsobil na Slovensku čo je doležité a Bola to naozaj správna voľba ísť do zámoria."

Lukáš


"Ahojte, spolupráca s Vami bola na vysokej úrovni, hlavne všetko čo ste povedali tak aj platilo a to sa mi najviac páčilo. Ani som nečakal že sa to dá celé tak rýchlo vybaviť ale vy ste to dokázali za čo som veľmi rád. Úprimne sa mi ani nechcelo ísť domov. Dúfam však, že budeme naďalej v kontakte ako po celý čas môjho pobytu. Ten mal iba jednu chybu a to tú, že to celé ubehlo veľmi rýchlo."

Karol"S Tomášom Gbúrom a jeho agentúrou Hokej v Kanade spolupracujem už 2 roky, stal sa skautom našej ligy a vybudoval sa rýchlo na jedného z najvačších partnerov pre nás v rámci Európy. Tomáš má obrovskú vášeň pre hokejový priemysel a je talentovaný skaut a manažér. Doteraz je naša spolupráca bezchybná a vidím že Tomášovi naozaj zaleží na hráčoch a stará sa o ich kariéru profesionálne a so srdcom. Spolupráca s ním je na vysokej úrovni a dúfam že budeme spolupracovať ešte niekoľko rokov."

Sean Werth
General Manager
Bradford Rattlers Jr. A Hockey Club
"Už niekoľko rokov som mal možnost sledovať Tomáša ako hráča našej ligy a neskôr, momentálne ako nášeho hlavného skauta ligy. Úprimne môžem povedať že Tomáš je jeden z najpozitivnejších a najmilších ľudí akých poznám. Hokej miluje a svoj business robi s vášňou a dokonale. Preto odporúčam ja ako prezident ligy GMHL, Tomáša a jeho firmu Hokej v Kanade."

Bob Russell
Prezident ligy GMHL
Byvalý hráč Edmonton Oilers
"Tomáš Gbúr má právom priradené meno ako hlavný skaut ligy GMHL pre Slovensko. Jeho prácou som získal, niekoľko kvalitných hráčov do môjho tímu, Tomáš robí tvrdo a miluje svoju robotu a to ho robí vynimočným hokejovým agentom. Práca s Tomášom bola pre mňa skvelý zážitok, usporiadal skvelý kemp na Slovensku, ktorého som sa zúčastnil. Vysoko odporúčam Tomáša v hokejovom bussinese."

Dane O'Neill
Hlavný tréner St. George Ravens
"Oceňujem profesionálny prístup. Klient je pre nich na prvom mieste a tak by to malo byť."

Lukáš Píperek
Mentálny kouč
"Odbornosť, Kvalita a Starostlivosť!"

Andrej Bíreš
Profesionálny hokejista hrajúci v Nemecku
"Výborná komunikácia , starostlivosť a chcenie v podaní trénerov."

Nicolas Boško
Juniorský bránkar na SlovenskuKontaktujte nás

Napíšte nám email na ks.edanakvjekoh@ofni, zavolajte na +421 908 622 133 alebo vyplňte tento formulár