Vezmeme TĚ do zámoří

Naším posláním je vyhledávání mladých talentů na Slovensku a jejich příprava na účinkování v juniorských kanadských a amerických hokejových ligách. Poskytujeme profesionální servis pro zájemce ale i pro desítky naše klienty, kteří již aktivně a úspěšně působí v zámoří. Kvalitu naší práce garantuje hlavní agent Tomáš Gbúr, který několik sezón působil za mořem a v současnosti je jmenován managementem kanadské juniorské ligy za hlavního skauta pro Slovensko

Reálné zkušenosti

Profesionální servis

Celkový servis pro hráče

Nonstop duševní poradenství

Nonstop sportovní poradenství

Maximální transparentnost

Poradenství pro rodiče

Kondičné tréninky

TVŮJ ŽIVOT PO PŘÍJEZDU do zámoří

Naši agenti

Tomáš aktivně působil v Kanadě během tří sezón v pozic brankáře. Během angažmá v juniorské lize (v hodnocení patřil mezi TOP 5 brankáru) nabral cenné zkušenosti a dokáže hráčům poradit a pomoci s různými situacemi, které mohou nastat. Během své kariéry navázal dobré kontakty s několika kluby, trenéry, hráči či agenty a je s nimi v neustálém kontaktu, díky čemuž má aktuální informace o poptávce klubů po hráčích / brankářích a stejně tak i informace o "svých" hráčích. Právě jejich výsledky a spokojenost jsou pro něj měřítkem jeho práce a motivací při podepisování kontraktů pro další hráče, kteří chtějí pokračovat ve své kariéře v Kanadě a USA.

Tomáš Gbúr

Weekend Tryouts Camps 2017

Sportovní organizace HOCKEY CONSULTING s.r.o. zprostředkovává hráčů do 2. a 3. nejvyšších juniorských hokejoých lig (NAHL, NA3HL, WSHL, GMHL) v Kanadě a USA. Formou informační brožurky, kterou právě čtete Vám spolu představujeme WEEKEND Tryouts CAMPS, které se uskuteční v luxusním hotelovém komplexu Altis, v krásném přírodním prostředí Oravy. Český kemp se uskuteční v kvalitní aréně - HC Dynamo Pardubice, hráči budou ubytováni v Hotelu Arnošt **** (Pardubice). Hokejové kempy jsou zaměřeny na přípravu hráčů a na výběr hráčů do Kanady a USA. Také na zjištění dovedností hráčů, kempu se zúčastní i hokejový trenér přímo z Kanady, kondiční trenér se zkušenostmi z NHL. Na kempu bude přítomen i hokejový agent, který zprostředkovává hráčů do zahraničí. Hráči se mohou těšit na dny plné tréninků s profesionálním přístupem licencovaných trenérů.
Zaregistrujte svého hráče a získejte 5% slevu

Termín: 21.- 23. Duben 2017

Príchod: 21.Duben 2017 v době medzi 15:00 – 16:30

Odchod: 23.Duben 2017 v době medzi 17:00 – 18:00

Adresa:

Hotelový komplex ALTIS Oravská přehrada 200, 029 01 Námestovo

Organizátoři a zodpovědné osoby:

HOCKEY CONSULTING S.R.O.
Tomáš Gbúr
Dane O‘neill
John Blair
Tereza Jakubcová

Přihláška v tiskové podobě na termín 21. - 23. Duben ke stažení zde.

Termín: 28.-30. Duben 2017

Príchod: 28.Duben 2017 v době medzi 15:00 – 16:30

Odchod: 30.Duben 2017 v době medzi 17:00 – 18:00

Adresa:
štadion: Sukova třída 1735, 530 02 Pardubice
hotel: Arnošta z Pardubic 676, 530 02 Pardubice
Česká republika

Organizátoři a zodpovědné osoby:

HOCKEY CONSULTING S.R.O.
Tomáš Gbúr
Dane O‘neill
John Blair
Tereza Jakubcová

Přihláška v tiskové podobě na termín 28. - 30. Duben ke stažení zde.

Termín: 23.- 25. Červen 2017

Príchod: 23.Červen 2017 v době medzi 15:00 – 16:30

Odchod: 25.Červen 2017 v době medzi 17:00 – 18:00

Adresa:

Hotelový komplex ALTIS Oravská přehrada 200, 029 01 Námestovo

Organizátoři a zodpovědné osoby:

HOCKEY CONSULTING S.R.O.
Tomáš Gbúr
Brad Clayton
Tereza Jakubcová

Exkluzivní záběry z,, Canada Hockey Camp,, který se konal ve městě Námestovo v nádherném hotelovém komplexu Altis. Pozvánku na náš kemp přijal i kanadský trenér - Daně O'neill, který úzce spolupracuje s týmy NHL a je hlavním trenérem úspěšného týmu Ravens.
Gallery Thumb 1 Gallery Thumb 2 Gallery Thumb 3 Gallery Thumb 4 Gallery Thumb 5 Gallery Thumb 6 Gallery Thumb 7

Spolupracujeme s ligami

Hokejsocial

youtube

Reference

"Ahoj Hokej v Kanade, chcem Vám poďakovať za skvelú sezónu. Čo sa mi na Vás páčilo bolo to, že to čo ste povedali ste aj do bodky splnili a keď sa niečo nepodarilo, snažili ste sa to vynahradiť. Sezóna v Kanade mi dala naozaj veľa skúsenností, v prvom rade som sa naučil anglický jazyk, čo je veľmi dôležite v dnešnom svete. Zažil som Kanadskú zimu a je to naozaj zážitok, spoznal som mnoho kamarátov a spoluhráčov s ktorými som doteraz v kontakte. Kanada ma naozaj zmenila, bola to pre mňa veľká skúsennosť a už teraz sa tam chcem znova vrátiť, prišiel som do styku s NHL trénermi, čo je zážitok pre hráča zo Slovenska. Čo sa týka ligy je na dobrej úrovni, prirovnal by som to ku Slovenskej extralige juniorov alebo 1. lige mužov na Slovensku. Ako hráč mám teraz viac možností, ako keď som pôsobil na Slovensku čo je doležité a Bola to naozaj správna voľba ísť do zámoria."

Lukáš


"Ahojte, spolupráca s Vami bola na vysokej úrovni, hlavne všetko čo ste povedali tak aj platilo a to sa mi najviac páčilo. Ani som nečakal že sa to dá celé tak rýchlo vybaviť ale vy ste to dokázali za čo som veľmi rád. Úprimne sa mi ani nechcelo ísť domov. Dúfam však, že budeme naďalej v kontakte ako po celý čas môjho pobytu. Ten mal iba jednu chybu a to tú, že to celé ubehlo veľmi rýchlo."

Karol"S Tomášom Gbúrom a jeho agentúrou Hokej v Kanade spolupracujem už 2 roky, stal sa skautom našej ligy a vybudoval sa rýchlo na jedného z najvačších partnerov pre nás v rámci Európy. Tomáš má obrovskú vášeň pre hokejový priemysel a je talentovaný skaut a manažér. Doteraz je naša spolupráca bezchybná a vidím že Tomášovi naozaj zaleží na hráčoch a stará sa o ich kariéru profesionálne a so srdcom. Spolupráca s ním je na vysokej úrovni a dúfam že budeme spolupracovať ešte niekoľko rokov."

Sean Werth
General Manager
Bradford Rattlers Jr. A Hockey Club
"Už niekoľko rokov som mal možnost sledovať Tomáša ako hráča našej ligy a neskôr, momentálne ako nášeho hlavného skauta ligy. Úprimne môžem povedať že Tomáš je jeden z najpozitivnejších a najmilších ľudí akých poznám. Hokej miluje a svoj business robi s vášňou a dokonale. Preto odporúčam ja ako prezident ligy GMHL, Tomáša a jeho firmu Hokej v Kanade."

Bob Russell
Prezident ligy GMHL
Byvalý hráč Edmonton Oilers
"Tomáš Gbúr má právom priradené meno ako hlavný skaut ligy GMHL pre Slovensko. Jeho prácou som získal, niekoľko kvalitných hráčov do môjho tímu, Tomáš robí tvrdo a miluje svoju robotu a to ho robí vynimočným hokejovým agentom. Práca s Tomášom bola pre mňa skvelý zážitok, usporiadal skvelý kemp na Slovensku, ktorého som sa zúčastnil. Vysoko odporúčam Tomáša v hokejovom bussinese."

Dane O'Neill
Hlavný tréner St. George Ravens
"Oceňujem profesionálny prístup. Klient je pre nich na prvom mieste a tak by to malo byť."

Lukáš Píperek
Mentálny kouč
"Odbornosť, Kvalita a Starostlivosť!"

Andrej Bíreš
Profesionálny hokejista hrajúci v Nemecku
"Výborná komunikácia , starostlivosť a chcenie v podaní trénerov."

Nicolas Boško
Juniorský bránkar na SlovenskuKontaktujte nás