WEEKEND TRYOUTS CAMPS - NAŠE HOKEJOVÉ KEMPY / VÝBERY

WEEKEND TRYOUTS CAMPS - NAŠE HOKEJOVÉ KEMPY / VÝBERY

V tejto časti blogu si povieme pár informácií o tom ako tvoríme naše kempy / tryouty. Nedávno sme predstavili sériu naších kempov, ktoré budú prebiehať na Slovensku a v Českej republike. Snažíme sa robiť kempy iným spôsobom ako ostatné firmy/agentúry. Prečo? V prvom rade nám skutočne záleží na pohode naších hráčov, hokejové kempy organizujeme v tých najlepších rezortoch.

Na Slovensku sme sa rozhodli pre Rezort Altis**** v Námestove, nádherný a luxusný športový komplex, ktorý ponúka skvelé ubytovanie, ľadovú plochu, wellness, posilovňu a mnoho iného. V Českej republike, sme sa rozhodli pre mesto Pardubice, bude to náš prvý kemp v Českej republike a preto nechceme nič podceniť. Na tréningy sme si vybrali hlavnú arénu tímu HC Dynamo Pardubice, čo je skvelý zážitok pre hráčov. Aréna ponúka skvelú posilovňu a wellness, kde si hráči môžu oddýchnuť po tréningoch. Hráči budú ubytovaní v Hoteli Euro **** Pardubice, ktorý sa nachádza 1 km od arény.

Hráči sa majú načo tešiť, pozvanie na naše kempy prijali dvaja kanadskí tréneri, prvého poznáte z minuloročného kempu - Dane O’neill, mladý a dynamický tréner so skvelými praktikami, spolupracuje s tímom NHL Pittsburgh Penguins, Dane bude viesť tréningy na ľade. Pozvanie prijal aj kanadský kondičný tréner John Blair, John je kvalifikovaný kondičný tréner so skúsenosťami z NHL, AHL a OHL, John sa bude hráčom venovať mimo ľadovej plochy - rozcvičky, suché tréningy a v neposlednom rade strava.

Pripravili sme niečo aj pre brankárov, brankárska legenda a veľká osobnosť českého hokeja Roman Višnák prijal pozvanie na náš kemp. Roman Višnák pôsobil ako generálny manažér v tíme HC Lev Poprad, neskôr aj ako generálny manažér tímu Hradec Králové. Založil profesionálnu brankársku akadémiu - International Goalie Academy. Momentálne pôsobí ako brankársky tréner v tíme HC Dynamo Pardubice.

Na kempe bude prítomný aj skaut, ktorý sa venuje predovšetkým hráčom vo veku od 16 - 21 rokov a má výborné kontakty v ligách ( NAHL, NA3HL, WSHL, GMHL, NCAA ). Záleží nám na hráčoch a chceme aby mali naozaj komfort, preto sme pozvali na kemp aj mentálneho kouča Lukáša Pipereka, Lukáš hral hokej 20 rokov, dobre pozná myšlienky a prostredie hokejistu, má mnoho známych klientov ako napríklad aj Denisa Godlu.

Samozrejme na kempe budeme mať aj pani doktorku, bude sa starať hlavne o zdravie hráčov, v prípade zranení. Kemp bude prebiehať dynamicky a profesionálne, počas celého kempu bude zabezpečená strava a pitný režim pre hráčov, pred tréningom a po tréningu iontové nápoje a proteinové nápoje. Na kempe bude prítomný aj fotograf, ktorý bude dokumentovať celý kemp, hráčom urobíme pekné profilovky na Facebook :).

NNa konci kempu sme si pripravili pre hráčov a rodičov špeciálny bonus, každý hráč bude monitorovaný počas celého kempu a na konci kempu si zoberieme každého hráča + rodiča na pohovor a budeme ho postupne analyzovať, či po hráčskej alebo mentálnej stránke. Takýto systém používajú aj NHL tímy, hráčovi / rodičovi presne vysvetlíme, načom by mal hráč pracovať a čo naopak nepresilovať. V neposlednom rade dáme hráčovi odporúčanie, akým smerom by sa mala uberať jeho kariéra. Ponúkneme hráčovi možnosť skúsiť si zámorský hokej aj so štúdium, na strednej alebo vysokej škole.

Každý jeden hráč sa má načo tešiť! A my sa tešíme na Vás :) !!!

#hokejvkanade

Oficiálny partner pre kanadskú a americkú juniorskú ligu.